קייטרינג לאירועי חברה

מנהלים שמעוניינים לערוך אירועי חברה, כדאי כי יתכננו לפרטים את האירוע וישיגו קייטרינג לאירועי חברה שכבר מתמחה שנים בתחום זה. חברות אלה, מציעות מאכלי גורמה אניני טעם וכן, מתאימים על פי אופי האירוע והשעה, אם מדובר באירוע שיתקיים בשעות הבוקר המאוחרות או הערב, את התפריט שיתאים, הכולל משקאות וקינוחים.

קייטרינג לאירוע פרטי

תחום הקולינריה בישראל רק הלך והשתכלל עם השנים. ישראלים רבים מבינים טוב באוכל, אם בשרי או אם חלבי, כאשר טיילו במסעדות ברחבי העולם, טעמו והתלהבו מהמנות המיוחדות, צופים בתוכניות טלוויזיה בנושא הקולינריה ומה שהם אוהבים במיוחד הוא הבשר. כאשר ישנם אירועים פרטיים, ישראלים יעדיפו להזמין קייטרינג לאירוע פרטי, כאשר הם אלה שיבחרו או אפילו ירכיבו את התפריט בעצמם. ישנם אירועים פרטיים קטנים או גדולים, אך הישראלים מעדיפים לתת את השרביט לשפים המומחים, אשר יערכו כל אירוע לחוויה קולינרית מעצימה.

קייטרינג לברית

כאשר אנו עורכים אירוע, השאיפה שלנו שהוא יהיה ברמה גבוהה. זו הסיבה שאירועים כגון ברית מילה, הם אינטימיים ומצומצמים יותר מצד אחד, אך הם הרבה יותר מושקעים מצד שני. יש להשקיע במזון המוגש באירוע זה, להתאים את סוג קייטרינג לברית מילה, לפי שעת האירוע. אם החלטתם על אירוע לקראת שעות הבוקר המאוחרות, שהיא שעה אגב שמתאימה למוזמנים שלכם, כדאי כי תלכו על קייטרינג חלבי. 

קייטרינג לחתונה

על מנת להצליח באירוע כמו חתונה, יש לשים לב בבחירת המיקום וכן, לדאוג לתפריט עשיר של אוכל איכותי שהאורחים שלכם יאהבו. על מנת שהאורחים שלכם יהיו מרוצים ושבעים, כדאי להתייעץ עם חברת קייטרינג מוכרת ולהבין, איזה סוג של מזון האורחים שלכם יאהבו. ראשית, יש להתחיל בבחירה הנכונה של חברת הקייטרינג ורק אז, תוכלו להמשיך הלאה בשאר כמו, בחירת המוסיקה, העיצוב של המיקום שבו תיערך החתונה, הצלם ועוד.

קייטרינג באזור המרכז עם שף קרוזו וצוותו

במידה ואתם תרים אחר שירות הקייטרינג המושלם, שף וולפגנג קרוזו יבנה עבורכם תפריט בהתאמה אישית ובשיתופכם המלאה, בהתחשב לסגנון האירוע ואפילו בהתחשב העדות של האורחים (מומלץ מאוד לברר לגבי הגשת אוכל מרוקאי אותנטי, כזה שייקח את כולנו למסע שורשים, גם אם אנחנו לא מרוקאים) שמגיעים לרפד את קיבתם הרעבה.

קייטרינג לשבת חתן עם חברת קרוזו

שבת חתן הוא אירוע מרגש ביותר, והוא מסמל את תחילתו של פרק חדש בחיינו ובחיי אהובי ליבנו שבחרנו לחיות עמם. בכדי לשמוח כמה שיותר ולהתעסק בתקלות כמה שפחות, כדאי עוד היום לברר לגבי שירות קייטרינג לשבת חתן ולהתחיל לבנות תפריט בהתאמה אישית עם שף וולפגנג קרוזו. 

קייטרינג על האש

בישול על המנגל, הינה אחת הדרכים הנפוצות לחגוג אירועים שונים, אם קטנים או אם גדולים. יש כאלה שיודעים למנגל, אך רק מעטים יודעים לבשל בשר באמנות. כאשר מזמינים חברת קייטרינג על האש, לאירועים השונים, הוא ישדרג כל אירוע.

קייטרינג ברעננה עם קרוזו, ניסיון ומקצוענות

רעננה, עיר הכיכרות, מאופיינת בהרבה יותר מאשר כיכרות תנועה בכבישים, וניתן למצוא בה אנשים רבים אשר נהנים מאירועים איכותיים שמוגש במהלכם מזון שמוכן אישית על ידי וולפגנג קרוזו, שף עתיר ניסיון בהפקות אירועים ברחבי הארץ. קייטרינג ברעננה יכול להתבצע במקומות פתוחים ותחת כיפת השמיים, אך גם יכול להתרחש בבתים, בכנסים ובאולמות אירועים, במסיבות בריכה ברעננה וכו'.

קייטרינג טבעוני

נו עדים לכך, כי בשנים האחרונות אורח החיים הטבעוני הפך להיות נפוץ במיוחד. ההחלטה של מניעת סבל והרג לבעלי חיים וכן, גם מהבחינה הבריאותית, גרמו לאנשים רבים לאמץ אור חיים זה שהפך כבר להיות טרנד. מדובר על בחירה לא קלה כלל, שכן אנשים אלה, אינם יכולים לאכול כל מאכל. 

קייטרינג גלאט כשר

יהודים רבים, אם בישראל או אם בעולם, נוהגים להקפיד על אורח חיים שיהיה תמיד על פי התורה בכל הקשור למנהגי מזון. כאשר מדובר על אירועים בישראל, זהו נושא רגיש, עד כדי כך שקיום הכשרות באירוע, יהווה עבורם נושא מכריע שישפיע על החלטה כגון, אם להגיע לאירוע או לא. על מנת שתהיו בטוחים, כי המזון שיוגש באירוע שלכם, הינו גלאט כשר, יש לבקש תעודת הכשר בהשגחת הבד"ץ, לאחר שגורם מוסמך קבע כי המקום עומד בכל התקנים, כך שבעל חברת קייטרינג גלאט כשר, אף ישמח להראות לכם את תעודת הכשרות.

איך לבחור חברת הפקה לאירועים?

על מנת לבחור את חברת ההפקות שתתאים לסגנון שלנו ביותר ותקלע לקונספט האירוע אותו אנו מכוונים נצטרך להסתכל על כמה גורמים..

Call Now Button