מגשי אירוח- הטרנד בכל אירוע

 

ישנם כמה גורמים אשר אנשים נמנעים בגללם לארח אנשים בבית, במיוחד אם מדובר בכמות גדולה של אורחים, או כשהם נלחצים אם מגיעים אליהם אורחים בהפתעה, אך מי בעצם לא?..אנו חולמים שמישהו יגיע, יבשל עבורנו את הארוחה כמו שף למשל וידאג, כי הכול יוגש בצורה נעימה ואסתטית ולאחר שהאורחים ילכו, אף ידאג כי הכול יישאר נקי ומצוחצח. האמת שניתן למצוא פתרון- מגשי אירוח הם המענה הנכון והטוב ביותר לאנשים כמונו שאינם יכולים להתעסק במטבח ולהכין מאכלים או נשנושים טעימים וקלים.

 

מדובר על מגשי אירוח בכל מיני מטעמים, אם חלביים, מגשי גבינות, מאפים, פשטידות, סושי, סנדוויצ'ונים וכל מה שמושלם לאירוח שגם אתם וגם האורחים שלכם יתגאו בו. מגשים אלה, הפכו לטרנד בקרב אנשים רבים ויש כאלה, שכאשר הם מארגנים מסיבות חברתיות או מפגש עם כמה חברים, הם לא פוסחים על הזמנת מגשי האירוח. לא תאמינו כמה מגש אחד כזה, עשוי לפתור הרבה בעיות.

 

סוגים מגוונים למנות הגשה במגשי האירוח

 

כאשר תחליטו לארח וההחלטה שלכם תהיה מגשי אירוח, יש להזמין את המגשים, בהתאם לכמות האורחים, למה שהם מעוניינים או יכולים לאכול, אם מאכלים בשריים, חלביים או ללא גלוטן. חברות קייטרינג רבות, מכינות מראש מגשי אירוח שנמכרים כמו לחמניות, רק בשל הצורך לארח, אם כמות קטנה או גדולה של אנשים. ניתן לבחור ממגוון התפריטים של מגשים  עם מאכלים איכותיים שהשף מכין מראש במטבחו.

 

חברות קייטרינג רבות, מציעות מגשי אירוח הכוללים סלטים, מטבלים ולחמים ביתיים, מתאבנים ואפילו קינוחים. מדובר על ארוחה שהיא קלה יחסית ומתאימה לכל סוגי האירוח ואפילו באירועים גדולים יותר, כגון אירועים עסקיים, אירועי חברה או מסיבות פרטיות.

 

מגשי האירוח הייחודיים של קייטרינג קרוזו

 

זה ידוע, כי לפני הטעם של האוכל שיוגש לנו, אנו תמיד "אוכלים עם העיניים" מגשי אירוח חייבים להיות לא רק טעימים, כי אם אסתטיים. מגשי האירוח של קייטרינג קרוזו, מכילים מגוון רב של מאכלים לביים או בשריים, על פי הטעם שלכם, סלטים, מטבלים, מאפים מיוחדים, קינוחים, מתאבנים וכל מה שרק דמיינתם. חברת קייטרינג קרוזו, קיימת משנת 1997 והיא אחת מחברות הקייטרינג המובילות, כאשר האוכל הוא ממגוון מטבחי העולם: אם אסיאתי, צרפתי, איטלקי ים תיכוני ועוד.

 

השף קרוזו, הוא חבר באיגוד השפים בישראל והוא מציע שירותים נוספים כגון: קייטרינג על האש, קייטרינג בסגנון אסאדו, השכרת ציוד כגון שולחנות וכיסאות, הפקת אירועים מתחילתם ועד סופם ועוד. על לקוחות חברת קייטרינג קרוזו נמנים:  הפקת הפסטיגל, בנקים גדולים בארץ, אירועי פרטיים של שרים וחברי כנסת כגון אריאל שרון ז"ל ועוד מאות אירועים שאורגנו ע"י קייטרינג קרוזו.