מעוניינים בהצעת מחיר אטרקטיבית?

קייטרינג לאירוע פרטי

תחום הקולינריה בישראל רק הלך והשתכלל עם השנים. ישראלים רבים מבינים טוב באוכל, אם בשרי או אם חלבי, כאשר טיילו במסעדות ברחבי העולם, טעמו והתלהבו מהמנות המיוחדות, צופים בתוכניות טלוויזיה בנושא הקולינריה ומה שהם אוהבים במיוחד הוא הבשר. כאשר ישנם אירועים פרטיים, ישראלים יעדיפו להזמין קייטרינג לאירוע פרטי, כאשר הם אלה שיבחרו או אפילו ירכיבו את התפריט בעצמם. ישנם אירועים פרטיים קטנים או גדולים, אך הישראלים מעדיפים לתת את השרביט לשפים המומחים, אשר יערכו כל אירוע לחוויה קולינרית מעצימה.

 

אנשים שעורכים אירועים פרטיים, כאלה שבאמת מבינים באוכל, יעדיפו מנות שהן אינן מוכרות או נדושות, מה שירשים וילהיב את אורחיהם. יש כאלה שיזמינו מאכלי גורמה לאירועים מיוחדים כגון אירועים עסקיים, או חתונה נוצצת ויוקרתית, כאשר הם מודעים לעובדה, כי מאכלים מיוחדים ועשירים הם נדבך מכובד באירוע שיערכו.

קייטרינג המגיע לאירוע שלכם עם מגוון רב של תפריטים

 

מה שיפה באירוע של קייטרינג לאירוע פרטי, הוא שקייטרינג, יכול להגיע במגוון רב של תפריטים, אם בשריים, חלביים, צמחונים ללא גלוטן ועוד. באירועים הפרטיים, בעלי האירוע, מרשים לעצמם יותר לגוון ולבחור תפריטים מיוחדים, שונים או קלילים יותר, מיוחד אם האירוע נערך בשעות הבוקר המוקדמות, או יבחרו תפריט שיתאים לסגנון האורחים, כך שהם יודעים מראש שהם בוחרים בתפריט מנצח.

 

אנשים שהם בעלי בתים פרטיים, יזמינו חברות קייטרינג גם לאירועים קטנים יותר כמו: ימי נישואין, ימי הולדת או אירועים עסקיים שנערכים בביתו של מנהל החברה. יש כאלה שישכילו לבחור בין תפריט בשרי וצמחוני, כאשר הם מתחשבים בטרנד של תופעת הצמחונות או הטבעונות שהתפשטה בקרב אנשים רבים בארץ.

 

המומחים בהכנת מזון איכותי לאירועים פרטיים- קרוזו

 

כאמור תעשיית ההסעדה, פורחת בישראל, כך שזו יכולה להיות בעיה לבחור את חברת הקייטרינג שתתאים לאירוע הפרטי שלכם. ראשית, יש לבחור חברת קייטרינג, אשר  קיימת שנים ויש לה מוניטין וביקורות  טובות. כזאת היא חברת הקייטרינג קרוזו, בהנהלתו של השף קרוזו וולפגנג. את חברת הקייטרינג, פתח השף קרוזו בשנת 1979 והוא מתמחה בכל סוגי המאכלים והמטבחים העולמיים.

 

השף מחזיק בצוות מומים מן השורה הראשונה, אשר מתלווים אליו לאירועים השונים. ניתן  להפיק אירוע מתחילתו ועד סופו, לקבל שירותים כגון כיסאות ושולחנות, כלי הגשה להשכרה ומתקנים שונים לחימום המזון באירוע. קרוזו הינה חברת הקייטרינג המובילה מזה שנים והיא תשמח לייעץ עבורכם תפריט מיוחד ומיוחד, כך שלא תפסיקו לקצור מחמאות גם בזמן אירוע הפרטי שלכם ולאחריו.

 

 

 

 

 

Call Now Button