ימי הולדת בכל גיל, מעניקים לכולנו סיבה למסיבה. אנו חוגגים ימי הולדת גם כמבוגרים, עם בני המשפחה, עם החברים הטובים אם בבית או אם בחיק הטבע , אם מסיבת הפתעה או אם מסיבה מתוכננת. ראשית יש לארגן היטב את מסיבת יום ההולדת ולדאוג לכיבוד נאות כמו קייטרינג ליום הולדת. יש לדאוג כי תהיינה מנות אוכל קלילות וערבות לחיך שיכללו: חנות פתיחה, משקאות יין ובשר או דגים למנה עיקרית. יש לגבש תפריט על פי העדפות האורחים. במידה ואתם שותפים לדעות המוזמנים שלכם, משימת ארגון מסיבת יום ההולדת וכל הקשור להזמנת המנות תהיה קלה בהרבה.

 

שירות קייטרינג עד הבית, יקל עליכם המון

כולנו טרודים בעבודה שגוזלת מאתנו שעות רבות במשך היום ועד הערב, דבר שני, לא כולנו בשלנים ומסוגלים להכין מנות שף טעימות. מה שניתן לעשות על מנת להקל על עצמנו הוא להזמין את חברת קייטרינג קרוזו ליום הולדת. המחמאות לא תאחרנה להגיע, כאשר הכול יהיה מסודר ומאורגן, המוזמנים שלכם יתרשמו מהאוכל שיוגש ומצורת ההגשה. כדאי להזמין את הקייטרינג, כאשר אתם יודעים כמה אנשים יגיעו למסיבת יום ההולדת ולבחור תפריטים עם מנהל הקייטרינג שעל פי ניסיונו, יוכל לכוון אתכם למנות שתהיינה מתאימות לאירוע זה. בחברת קייטרינג קרוזו הקיימת מעל ל-21 שנה, מפיקים אירועים מ-א’-ת’ , מהציוד לאירוע הכולל כסאות, שולחנות, מפות, כלי הגשה ועד למאכלים הערבים לחיך הכוללים מנות עשירות.

 

התחשבות בקהל המוזמנים למסיבת יום ההולדת

אם חלק מקהל המוזמנים שלכם אינו אוכל בשר היות והם צמחונים או טבעונים, או שיש מהחברים או בני במשפחה כאלה שהם רגישים לגלוטן, דאגו לכמה מנות טבעוניות או צמחוניות וכאלה שאינן מכילות גלוטן . האורחים שלכם ישמחו ויתרגשו מהעובדה שחשבתם גם עליהם. אם דאגתם לגבי מקומות הישיבה, גם לזה יש לחברת הקייטרינג פתרון ותוכלו לשכור כיסאות , שולחנות , צלחות וסכו”ם מרשימים ואפילו מפות דקורטיביות  למראה מושלם ומושקע וליום הולדת בלתי נשכחת.

Call Now Button