קייטרינג קרוזו מתמחים בהפקת אירועים,
שירותי בר משקאות והופכים כל אירוע לחוויה שלא תשכח

קבל הצעת מחיר לבר אלכוהול

תפריטי בר

שירותי בר- חלק בלתי נפרד משירות מקצועי של קייטרינג

אלכוהול לאירועים, הינו אחת מהאטרקציות שגורמות לשמחה באירועים השונים, אם אירועים משפחתיים, אירועים עסקיים או כנסים מיוחדים. שירותי בר, הם שירותי חובה, היות ושירותים אלה, משפיעים על האנרגיה של העובדים, ועל זרימת האירוע באופן כללי. גם אם אתם מארגנים אירוע בטבע, באולם או בגן אירועים הבר הינו חלק בלתי נפרד מהאירוע. כאשר האורחים מגיעים לאירוע, הם ייגשו לבר להתענג על כוס קוקטייל, שמפניה, משקה אלכוהולי שהם מורגלים לשתות וכדומה, כך שכדאי, כי תמיד תהיה עמדת בר מאוישת שתשרת באופן מקצועי באמצעות הבר מן את המוזמנים שלכם.

יש לבדוק אם שירותי בר, מספקים כמות ברמנים מספקת עבור כמות האורחים שלכם באירוע. גם הסגנון של הבר ואווירת האירוע, היות וחברות המעניקות שירותי בר, ערוכות לשינויים ובקשות מיוחדות ועל מנת להתאים את העיצוב, הסגנון לצרכי הלקוח או במקום שבו נערך האירוע. יש לציין, כי הברמנים מתאימים את המשקאות האלכוהוליים, הקוקטיילים וכדומה, לעונות השנה, כך שאם הזמנתם אולם או תכננתם אירוע בחורף, שאלו את החברה המעניקה שירותי בר, אילו משקאות היא  מציעה ואם הם מתאימים לעונה שבה תערכו את האירוע.

 

צוות חייכן ואדיב שיהיה תמיד בבר באירוע שלכם

 

אלכוהול משובח, הוא אמנם יתרון גדול אבל גם צוות חייכן של שירותי הבר שתזמינו חשוב לא פחות. אם יש לכם את שניהם, לבטח יהיה לכם אירוע מנצח. גם בר שייקים כדאי  כי יהיה באירוע שלכם, כך שאם מדובר באירוע הנערך באביב או בקיץ, יהיה משקה אלכוהולי מרענן שהמוזמנים שלכם יאהבו לשתות. כדאי כי יהיו גם משקאות מרעננים שאינם אלכוהוליים לקהל המוזמנים שאינו מסתדר טוב עם אלכוהול והשפע של סוגי המשקאות יהיה רב. עמדת בר מקצועית עם ברמנים מן השורה הראשונה, אשר יסחטו את הפירות מול עיני האורחים, תהיה חוויה מיוחדת ומסקרנת.

יש לדאוג כי הבר יעניק שירותי קפה שיהיה איכותי ויציע את כל סוגי הקפה הקיימים לאחר שהמוזמנים שתו והתבשמו קצת עם האלכוהול. אתנחתא מרעננת לפני החזרה הביתה תהיה באמצעות קפה חזק ומהביל, אם אספרסו, הפוך, שחור ועוד.

 

שירותי הבר של קרוזו קייטרינג

אם הזמנתם קייטרינג לאירוע שלכם, יש לדאוג כי בין שירותי הקייטרינג הכוללים אוכל עשיר מכל המינים, יהיו גם שירותי בר עשירים, המציעים לאורחים את מיטב המשקאות האלכוהוליים תוצרת חוץ, השייקים, הסגנון בעיצוב הבר, סוגי המשקאות והתאמתם לעונה שבה נערך האירוע. קייטרינג קרוזו הינה חברת הקייטרינג מבין הידועות והוותיקות בישראל. החברה הוקמה בשנת 1997 ומנהל החברה, הינו השף וולפגנג קרוזו אשר מציע את כל שירותי הקייטרינג האיכותיים מ – א’-ת’. ניתן למצוא את כל סוגי המאכלים כולל אסאדו ובשרים על האש הנרכשים ממיטב הספקים וכל חומרי הגלם של המזון והמשקאות נבחרים בקפידה.

 

Call Now Button