קייטרינג לבר מצווה

לקוחות ממליצים

מאמרים נוספים

יצירת קשר

קבוצת חברים אוכלים באירוע קייטרינג

קייטרינג לבר מצווה שכולם אוהבים

בחירה של קייטרינג לבר מצווה, חייבת לעמוד בקריטריונים השונים, בכדי שתהיו בטוחים כי ביצעתם בחירה מוצלחת. אם למשל החלטתם על אירוע מיוחד בעונת הקיץ, למשל תחת כיפת השמים בחיק הטבע, לבטח אתם צריכים לוודא, כי לחברת הקייטרינג יש את כל האמצעים לערוך אירוע בתנאים אלה שהם לא קלים, כמו להרים אירוע מ א'-ת'. ניתן למצוא חברות קייטרינג, המציעות גם שירותי הפקה הכוללים את שאר אנשי המקצוע וכן ציוד כמו כיסאות ושולחנות ועיצוב המקום. ישנן חברות קייטרינג, אשר מציעות לבעלי האירוע בחירה של כמה מנות או שהן קובעות מספר מסוים של מנות לאירוע בר המצווה. יש לתת דגש גם למחיר של הקייטרינג וכן מה הוא כולל.

קייטרינג מוצלח לבר המצווה שלכם, נמדד בקהל היעד, חברה לשירותי הסעדה, אשר תתאים את עצמה גם לבני הנוער הצעירים שלבטח יוזמנו אף הם לאירוע כמו החברים לכיתה של חתן בר המצווה.

קייטרינג היודע להכין מנות משביעות למוזמנים בגילאים השונים

על מנת שהאירוע שלכם כגון אירוע בר המצווה יצליח, השף שמנהל את חברת הקייטרינג, ישאל לגבי המוזמנים, אם יהיו באירוע, חברי הכיתה של חתן בר המצווה וכמה יהיו, כך שיוכל להפריד את מנות המבוגרים ממנות הנערים, אשר תהיינה שונות משאר המנות אשר יוגשו למבוגרים באולם. בגלל שאירוע מרגש כמו בר מצווה, נערך רק פעם בחיים, זו הסיבה שיש לתת דגש באירוע, כאשר גולת הכותרת שלו, הוא האוכל. יש לגרום למוזמנים שלכם, לצאת שבעים ומדושנים. יש לשים לב במזון שייבחר בקייטרינג, גם לאלה שרגישים לגלוטן, כאלה שאינם אוכלים בשר, דגים או עוף ולהגיש מנות צמחוניות וכן בופה שיהיה בו את כל התחליפים לבשר.

התקציב ואוכל כשר לבר המצווה

תפריט קייטרינג לבר מצווה, צריך לכלול מנות כשרות, היות ורוב המוזמנים שלכם שומרים על כשרות וכולם יוכלו לאכול מהמנות המוגשות באירוע בר המצווה. ניתן למצוא חברות קייטרינג ברמות שונות של כשרות כגון:גלאט כשר, בד"ץ, כשר למהדרין ועוד. מה שחשוב בהזמנת קייטרינג לבר מצווה הינו התקציב, היות וכמות נכבדת מההשקעה באירוע, מושקעת בקייטרינג, כלומר באוכל שיוגש בבר המצווה שלכם. התשלום לחברת הקייטרינג, יהיה על פי מספר המנות שתזמינו על פי כמות המוזמנים. בחירה של חברת קייטרינג ידועה כגון קייטרינג קרוזו, תעניק לכם מגוון של מנות,ף אם חלביות או אם בשריות על פי ההחלטה שלכם. קייטרינג קרוזו קיים כבר משנת 1979 ומנוהל ע"י השף קרוזו וולפגנג, אשר עורך את כל סוגי האירועים הפרטיים והעסקיים כאשר הדגש הוא על מנות מיוחדות ממיטב חומרי הגלם.
[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section][et_pb_section fb_built="1" _builder_version="3.22"][et_pb_row module_class=" et_pb_row_fullwidth" _builder_version="3.25" width="89%" width_tablet="80%" width_phone="" width_last_edited="on|desktop" max_width="89%" max_width_tablet="80%" max_width_phone="" max_width_last_edited="on|desktop" make_fullwidth="on"][et_pb_column type="4_4" _builder_version="3.25" custom_padding="|||" custom_padding__hover="|||"][et_pb_gallery gallery_ids="6528,6527,6526,6518,6519,6498,6497,6495,6494,6468,6469,6470,6467,6453,6452,6450,6438" gallery_captions=",,,,,,,,,,,,,,,," posts_number="8" show_title_and_caption="off" _builder_version="3.0.95"][/et_pb_gallery][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

ליווי אישי לאורך כל הדרך...

צרו עימנו קשר

מפת אתר

שרותי קייטרינג

אודותינו

השף קרוזו הינו חבר באיגוד השפים בישראל הקייטרינג של קרוזו, מציע מגוון שירותים, הכוללים גם השכרת ציוד לקייטרינג, הפקת אירועים ועוד.

כל הזכויות שמורות 2021 | קרוזו שרותי קייטרינג

Site By | PUSH DIGITAL