עבור אירועים הנערכים בפסח אנו מבצעים היערכות מיוחדת ומכינים עבורם במיוחד מאכלים כשרים לפסח.

 

שף קרוזו

קרדיט תמונה: שף קרוזו וולפנגנג

אירועים בפסח

בחול המועד פסח אנשים רבים אינם עובדים או עובדים פחות שעות ביום, הילדים בחופשה מהגנים ומבתי הספר ולכן זו הזדמנות מצוינת לערוך בימים הללו אירועים כך שיהיה מאד נוח למוזמנים להגיע בלי לחץ של זמן או של מטלות הקשורות לשעות העבודה והלימודים.

מי שחוגג בר מצווה, בת מצווה, יום הולדת, אירוע עסקי או כל אירוע אחר, מומלץ לו לשקול לערוך אירוע בימי החג ואנו נתאים לכך את האוכל הכשר לפסח.

תפריטים מיוחדים לחג פסח

בהתאם להגבלות הכשרות, אנו מציעים מאכלים שונים כמו סוגים שונים של בשר שנצלה על האש, ירקות מבושלים, תפוחי אדמה בתנור. מרק חם עם קנידלך ודגים בכמה סגנונות, געפילטע פיש או דג אמנון פיקנטי, סלמון עם עשבי תיבול במרקם ייחודי, מוקפץ עם שפע של ירקות טריים ונתחי עוף ברוטב מתקתק, מוסקה המורכבת מחצילים ובשר ועוד.

הקפדה על איכות המוצרים

האורחים נהנים לאכול את מאכלי הפסח הכשרים שלנו כיוון שאנו מקפידים על רכישת חומרי גלם איכותיים במיוחד, ללא פשרות. צוותי המטבח קונים סחורה טרייה בכל יום, בשר משובח, דגה טרייה ירקות, פירות ועשבי תיבול המגיעים היישר מהחקלאים.

בקרת האיכות שלנו היא דבר ראשון במעלה ולכן כל המטעמים שלנו הם טריים ומשובחים.

היערכות לאירוע בחג פסח

הצוותים שלנו נוהגים להגיע עם מלוא הציוד כמה שעות לפני האירוע כדי לפרוש את הציוד ולהכין אותו כך שהכול יהיה מוכן וערוך לקראת הגעת האורחים. על השולחנות נפרשות מפות צבעוניות ומפיות בגוון תואם המותירים רושם רב על המשתתפים.

הכנת מגשי האירוח

מגשי האירוח ממוקמים בדוכני המזון שבכניסה לאולם או לחילופין במרכז השולחן. שפע של מאכלים כשרים לפסח שאפשר לאכול אותם בביס מוגשים בדוכנים כדי לאפשר לקהל להיות חופשי, ללא הצורך בצלחת ובסכו"ם בשלב זה של האירוע וכדי לאפשר להם ליהנות ממינגלינג עם החברים ועם בני המשפחה.

קינוחי השף

גם בחג פסח, אפשר ליהנות מהיצע נרחב של קינוחים המתאימים לחג זה, עוגות, עוגיות, כוסות אישיות עם מוסים או קינוח אחר הכולל שוקולד, מאכלי קוקוס צבעוניים ומתוקים ועוד.

האורחים נהנים גם ממגשי פירות טריים המוגשים ללא קליפתם, חתוכים בשפע של צורות מעניינות, רק לקחת וליהנות מפירות העונה הטריים והאיכותיים.

את האירועים אפשר לקיים בגינת הבית, בבית, באולם או בטבע על פי ראות עיניהם והחלטתם של המארחים ואופיו של האירוע.

Call Now Button