קייטרינג לחתונה או מטבח האולם

לקוחות ממליצים

מאמרים נוספים

יצירת קשר

קייטרינג חלבי לבת מצווה

באולמות שבהם יש אפשרות לבחור בין הזמנת אוכל מחברת קייטרינג או ממטבח האולם, קיימת התלבטות גדולה מאד בנושא זה.

קרדיט תמונה: שף קרוזו

מטבח האולם

המטבחים הגדולים של אולמות האירועים ערוכים להכנת כמויות גדולות של מזון בסרט נע המזכירים מטבח תעשייתי. כדאי להגיע לאולם לטעימות, להתרשם מההיגיינה, הסדר והניקיון במטבח, טרם קבלת ההחלטה.

קייטרינג לחתונה

חברת הקייטרינג מכינה מזון במסות קטנות יותר ולכן קיימת בה הקפדה עצומה על טיבו של המזון, טעמו המיוחד של כל מאכל וגיוון רב באופציות.

היתרונות הללו מכריעים את הכף וברוב המקרים הזוג הצעיר מעדיף להשאיר את הצד הקולינרי המקצועי על כתפיה של חברת הקייטרינג המנוסה שאין ספק שתעשה כל שניתן למען הצלחת אירוע החתונה.

באפשרותה של חברת הקייטרינג להציע אוכל מגוון והרבה יותר אפשרויות בחירה מאשר באולם. כך בני הזוג יכולים לבחור מטעמים שמתאימים לכל סוגי הקהל כולל הטבעוניים שייהנו גם הם מההיצע העצום.

תיאום ותכנון האירוע עם חברת קייטרינג

שלב ההכנה וההיערכות הוא שלב מהותי בהצלחת האירוע. השף נפגש עם החתן והכלה, מקבל מידע על מגוון האורחים שהוזמנו, מוצאם האתני, ההעדפות הגסטרונומיות שלהם עד כמה שידוע לבני הזוג וכל אינפורמציה חשובה כדי לקבל החלטה על המזון שיוגש בחתונה.

השף מסביר למארחים לגבי כל מנת מזון המוצעת לאירוע את ההצלחה שלה שנמדדה באירועים קודמים, עד כמה הקהל אהב אותה, אם הכמות שהוגשה זכתה להדים חיוביים ולכן כל המנות נאכלו או לחילופין נותרו על המגשים. אמת המידה הזו חשובה מאד כדי לנסות לקלוע לטעמם של כל המשתתפים באירוע.

אחת האמירות המובהקות על הצלחת האירוע קשורה לשביעות הרצון מהאוכל שמוגש בחתונה. זו יכולה להיות סיבה מספיק טובה לשבח ולהלל את החתונה המוצלחת אך גם להביע את החוסר של שביעות הרצון מהמזון, אם הייתה.

שיטת העבודה בקייטרינג

כשהתפריט ידוע מראש, לגבי המזון המגוון שיוגש בדוכני המזון בכניסה לאירוע, המנות הראשונות שיורכבו ממאפים, דגים או סביצ'ה מפתיע ושפע של סלטים טריים וצבעוניים, המנות העיקריות הכוללות כמה סוגי דגים ובשרים שונים צלויים או מבושלים על פי הבחירה.

גולת הכותרת הם הקינוחים המפתיעים הקיימים בגרסת פרווה עבור אירועים בשריים ובגרסה חלבית באירועים מסוג זה. הם כוללים שוקולד משובח ועשיר, קינוחים שמשולבים בהם פירות וחומרי גלם איכותיים נוספים.

שביעות רצון מהקייטרינג

כשמקבלים המון חוות דעת חיוביות והמלצות על הקייטרינג, לא חושבים פעמיים ויוצאים אתו לדרך משותפת כשברור שחברת הקייטרינג תעשה כל שניתן כדי שיהיה אירוע מצוין וטעים במיוחד.

כמובן שחתונה הנה שמחה ואירוע של השקעה גדולה, בין אם זה דיג'יי שירותי בר עיצובים ומפיקים הדבר הכי חשוב הנו הקייטרינג באירוע!
חשוב לבחור חברה שתתאים לקונספט האירוע שלנו עם תפריט מובנה מכיוון שקייטרינג לחתונה הנו משהו שצריך לדעת והרבה ניסיון מכיוון שרוב החתונות הנם בשטח וצריך מטבח קצה ורק חברה מקצועית תדע לתפעל את האירוע ללא פאשלות ועל הצד הטוב ביותר
כמובן צריך לבחור איזה סגנון החתונה שלנו?
קייטרינג חלבי או קייטרינג בשרי
וכמובן מענה לצמחוניים ולטבעוניים וגם לבחור כלים ועמדות קונספט שיתאימו לאירוע שלנו ולויז'ן אותו אנו רוצים להוציא לפועל
כמובן רק קייטרינג שעומד בראשה שף עם סטנדרטים גבוהים של תפעול, חומרי גולם, כלים ותפריט
אנו בחברת קייטרינג שף קרוזו מתמחים בקייטרינג לחתונה וניתן לכם ולאורחים שלכם את החוויה הקולינארית אליה אתם שואפים ומעבר לכך.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

ליווי אישי לאורך כל הדרך...

צרו עימנו קשר

מפת אתר

שרותי קייטרינג

אודותינו

השף קרוזו הינו חבר באיגוד השפים בישראל הקייטרינג של קרוזו, מציע מגוון שירותים, הכוללים גם השכרת ציוד לקייטרינג, הפקת אירועים ועוד.

כל הזכויות שמורות 2021 | קרוזו שרותי קייטרינג

Site By | PUSH DIGITAL