בעולם שבו דוכני מזון מנהלים את רוב השיגרה הקולינרית שלנו, הישראלים כבר שכחו מה הוא אוכל בוטיק יוקרתי. אז נכון אנחנו מאוד אוהבים לאכול, ולא פחות מכך אנחנו אוהבים לאכול באירועים ושמחות, אבל ברוב המקרים קייטרינג בשרי כשר הוא קייטרינג לאירועים שמוסכם על כולם. אם אתם רוצים לקחת את האירוע שלכם לרמה המקצועית הבאה, אין שום סיבה שתוותרו על הזמנת קייטרינג בוטיק שמתאים בדיוק לטעם שלכם.

מתי שווה להשקיע בהזמנת קייטרינג בוטיק?

 הזמנת קייטרינג בוטיק יכולה להתאים לאירועים כמו:

  1. לאירועי חתונה מצומצמים – זוגות אשר תמיד חלמו על חתונה בחצר של ההורים, יכולים להרשות לעצמם להשקיע בפרטים הקטנים של החגיגה. במיוחד אם חשוב לכם להרשים את המשפחה הקרובה ואת החברים היקרים, אתם יכולים להזמין קייטרינג לאירועים שהוא כל כולו על טהרת האוכל היוקרתי. זה יכול להיות קייטרינג בשרי קייטרינג חלבי אבל מה שבאמת חשוב הוא הטעם ואיכות חומרי הגלם.
  2. לימי הולדת מושקעים – החבר הכי טוב, בן או בת הזוג ואפילו ההורים. אלו הם אנשים הכי יקרים לכם ואתם רוצים להראות להם פעם בשנה עד כמה אתם אוהבים. יום הולדת היא סיבה למסיבה, ואם כבר מסיבה אז למה לא מסיבה עם אוכל מושלם?
  3. למסיבות חברה אקסקלוסיביות – לפחות פעם אחת בשנה, כל חברה שמכבדת את עצמה רוצה ליצור ערב גיבוש למנהלים בחברה. בהזדמנות זו אתם יכולים לפנק את האנשים שעובדים כל כך קשה על קידום העסק שלכם, בארוחת ערב משוחררת עם כוס יין איכותי בצד.
  4. להשקות מוצרים מעננות – במשך חודשים ארוכים כל הצוות בחברה שלכם עושה מאמצים אדירים על מנת להביא לאוויר העולם מוצר חדש ויוקרתי ללקוחות. ערב ההשקה של מוצרים חדשים, מביא איתו אווירה של חדשנות, אותה אתם רוצים לשדר גם לעובדים שלכם אם מסיבה חגיגית שמסכמת את המאמץ ליצירת המוצר החדש.
  5. לחגים ולמועדים מיוחדים – כיום גם משפחות מן המניין רוצות להרגיש כאילו הן מביאות מסעדות שף אליהן הביתה. אפילו בחגים הגדולים, פסח וראש השנה, יש מקום להזמין קייטרינג בשרי כשר ולפתור את סבתא מהבישולים לחג.

האוכל הכי שווה שיש - לאירוע שלכם

כל מה שנותר לכם כעת הוא רק למצוא את הסיבה היחידה למסיבה, כדי להזמין שירותי קייטרינג בוטיק לאירוע הקרוב שלכם. לא משנה איפה, מתי וכמה אנשים הולכים להיות בחגיגה, אנחנו נהיה שם איתכם לאורך כל הדרך. צוות המבשלים המקצועי של חברת קרוזו, הוא צוות מומחה בהפקת קייטרינג בוטיק חלבי או בשרי. יש בידינו את כל הניסיון המקצועי, הכלים לבישול איכותי וחומרי הגלם הכי טובים וטריים בשוק. וכך בכל אירוע מחדש אנו יוצרים חגיגת טעמים שמותאמת לסגנון של האירוע לקהל החוגגים שעתיד להגיע למסיבה.

קייטרינג בשרי