שירותי קייטרינג לחתונה – מה חשוב לדעת לפני ההזמנה?

לקוחות ממליצים

מאמרים נוספים

יצירת קשר

מלצר עובד בקייטרינג לחתונה

אירועי החתונה שלכם הם האירועים הכי חשובים אותם אתם רוצים לתכנן בקפידה, רק בשביל להרגיש שאתם מצליחים באמת להגשים את החלום שלכם. ולכן, אחת המשימות שמטרידות במיוחד זוגות צעירים בדרך לחופה, היא משימת החיפוש אחר שירותי קייטרינג לחתונה. בין שמדובר על קייטרינג בשרי ובין שמדובר על קייטרינג חלבי, חשוב לכם לבחור שירותי קייטרינג בוטיק לחתונה שלכם, איתם תוכלו להרשים את כל האורחים שמגיעים לאירוע.

מה חשוב לדעת לפני ההזמנה?

רגע לפני שאתם מבצעים הזמנה של שירותי קייטרינג לאירועים, חשוב לתת את הדעת על חמישה פרמטרים מקצועיים שיכולים לשנות את כל התמונה מבחינתכם:

  1. צרכים תפעוליים לאירוע – הפקת אירוע מיוחד, שלא מתרחש בתוך אולמות אירועים, מחייבת אתכם לפנות לעזרת אנשי מקצוע עם יכולות ניהול אירוע, מבחינת תפעול, אשר יכולים להביא לידי ביטוי את כל הצרכים המקצועיים שלכם ביום האירוע. למשל אם מדובר על אירוע שמתרחש בחיק הטבע,  שם יש צורך לבצע העברות של ציוד ממקום למקום, בשביל להגיע מוכנים לאירוע.
  2. כמות מנות מומלצת – מומלץ לבדוק מבעוד מועד מה היא כמות המנות אותה אתם רוצים להזמין, ולבצע כמה שפחות שינויים בהזמנה המקורית, אותה אתם מנהלים אל מול אנשי המקצוע. שירותי קייטרינג לאירועים, דורשים הכנה מוקדמת כך שכל שינוי עלול להשפיע על התוצר הסופי שלכם.
  3. סוג האירוע והאווירה – לכל אירוע יש את האווירה והקונטקסט שלו, ולכן גם שירותי הקייטרינג אותם אתם מוזמנים לחתונה, צריכים להשתלב בצורה הכי טובה שיש בתוך מערך השירותים השלם ללקוחות.
  4. נשנושים לאירוח או עגלת קפה לקינוחים –  יש כל מיני החלטות קטנות אותן אתם צריכים לקחת לאורך הדרך, והן יכולות להשפיע על האופן שבו מתנהל האירוע שלכם. ככל שאתם מצליחים לבחור את השירותים הנחוצים לכם מאנשי חברת הקייטרינג, כך, תוכלו להרגיש שאתם נמצאים את האירוע שלכם במלואו.
  5. ליווי אישי לאורך תהליך ההפקה – שירות  קייטרינג לחתונה או שירות של אנשי מקצוע אשר מבינים את רמת ההתרגשות והחשיבות של יום האירוע שלכם. ולכן אלו הם שירותים שמלווים אתכם באופן אישי לאורך כל שלבי הדרך, עד לקבלת מוצר מושלם.

איתכם ובשבילכם - בדרך להפקת אירוע מושלם

בשלב הזה, כל מה שאתם מעוניינים לעשות הוא למצוא את אנשי הצוות המקצועיים איתם ניתן להפיק את האירוע שלכם בצורה הכי טובה שיש. בדיוק לשם כך, אנשי הצוות המקצועי של חברת הקייטרינג לאירועים שלנו, יכולים ללוות אתכם ברגעים הכי חשובים וקריטיים באירוע שלכם, ולהבטיח שיהיה לכם מוצר מושלם ביד נקודה אנו נעשה הכל על מנת להביא לידי ביטוי את היכולות והדרישות שלכם, ובכך להבטיח שהאירוע שלכם יהיה אירוע מושלם. כל זאת בליווי צמוד של אנשי המקצוע הכי טובים בתחום, ועל ידי שימוש בחומרי הגלם המקצועיים ביותר בעולם הקולינריה.

פונדו שוקולד חם

ליווי אישי לאורך כל הדרך...

צרו עימנו קשר

מפת אתר

שרותי קייטרינג

אודותינו

השף קרוזו הינו חבר באיגוד השפים בישראל הקייטרינג של קרוזו, מציע מגוון שירותים, הכוללים גם השכרת ציוד לקייטרינג, הפקת אירועים ועוד.

כל הזכויות שמורות 2021 | קרוזו שרותי קייטרינג

Site By | PUSH DIGITAL