גם כשבוחרים קייטרינג לאירוע חשוב להקפיד על תזונה נכונה

לקוחות ממליצים

מאמרים נוספים

יצירת קשר

קייטרינג ותזונה בריאה

בשנים האחרונות אנחנו נעזרים בחברות קייטרינג ברוב רובם של האירועים. אם בעבר היה רצון להכין לבד את האוכל לאירועים וגם לא היו כל כך הרבה חברות הסעדה שהציעו שירותי קייטרינג, הרי שהיום יש כל כך הרבה אפשרויות של אוכל מוכן, מכל סוג ובכל רמה עד שכבר כמעט ואין צורך בכך שניכנס אל המטבח, נפשיל שרוולים ונכין במו ידינו את האוכל לאירוע.

סיבה נוספת ומכריעה שגרמה לשינוי הזה זהו הגודל וההיקף של האירועים שהפכו להיות המוניים מאוד עם הרבה משתתפים אשר דורשים כמובן הכנה בהיקפים הרבה יותר רחבים עד שבאמת אי אפשר להכין את האוכל במטבח הביתי.

השנה שחלפה דווקא כן העירה בחלק מתוכנו את הרצון ואת הצורך בהכנת אוכל ביתי לאירועים היות ובתקופת הקורונה הוגבלו האירועים למספר משתתפים נמוך מאוד, כמעט הרכב משפחתי בלבד. ברור שעבור היקפים כאלה אפשר היה בהחלט להשתלט לבד מבחינת הכנת האוכל.

בוחרים קייטרינג

אז מה שבעצם נשאר לנו לעשות כאשר אנחנו מתכננים אירוע? זה לבחור את הקייטרינג שיהיה באירוע.

יש כל כך הרבה אפשרויות ומנות מכל כך הרבה סוגים עד שבאמת חשוב לתת את הדעת ולהתעמק במילים והאותיות הקטנות המרכיבות את התפריט.

בגדול, כולנו רוצים להפתיע את האורחים שלנו, כולנו רוצים תמורה הוגנת להשקעה שלנו וברבים מהמקרים אנחנו מוכנים לשלם קצת יותר ובלבד שהאוכל אכן יהיה ברמה גבוהה וטובה.

יש קייטרינג חלבי ויש קייטרינג בשרי. יש קייטרינג בסגנון סיני ויש קייטרינג צמחוני. בקיצור, טווח האפשרויות גדול מאוד ואפשרויות הבחירה רחבות מאוד.

אז איך תבחרו?

הבחירה צריכה להיעשות מתוך התחשבות במוזמנים, בסגנון שלהם, ובטעמים המתאימים לאופי שלכם. מעבר לכך יש לשים לב להתאמה לעונה בשנה ולעיתוי מבחינת השעה ביום בו נערך האירוע.

אנחנו כאן כדי לעורר נקודה שאולי לא תמד אנחנו ערים לה.

יש אנשים שבאירועים הם מרשים לעצמם להתפרע. הם לא מוכנים לפספס שום מנה מהמנות המוגשות. כל תוספת וכל קינוח מגיע אליהם לצלחת והם לא מוותרים על פירור. זו לא הנהגה נכונה, במיוחד אם הלוח שלהם מלא באירועים וזוהי תרבות החיים שלהם.

אז לא נוכל לחנך את כל העולם אך מה שנוכל בכל זאת לעשות זה להציע לאנשים אוכל בריא יותר. אפשר בהחלט להרכיב ארוחה דשנה לאירוע שיהיה מבוסס על תזונה נכונה. הארוחה תוכל להיות טעימה מאוד, מושקעת מאוד, מתובלת בטוב טעם והיא ממש תוכל להתחרות עם הארוחות המושחתות שאנחנו מוצאים ברבים מחברות הקייטרינג.

אין ספק שהתחושה לאחר אירועים כאלה המציעים אוכל טוב ואיכותי עם דגש על בריאות, היא תחושה הרבה יותר טובה, קלה ונינוחה. אין את הכבדות האופיינית לאחר ארוחות כבדות עתירות שומן ואין את רגשות האשם ונקיפות המצפון שמתעוררים לאחר ארוחת שחיתות.

ליווי אישי לאורך כל הדרך...

צרו עימנו קשר

מפת אתר

שרותי קייטרינג

אודותינו

השף קרוזו הינו חבר באיגוד השפים בישראל הקייטרינג של קרוזו, מציע מגוון שירותים, הכוללים גם השכרת ציוד לקייטרינג, הפקת אירועים ועוד.

כל הזכויות שמורות 2021 | קרוזו שרותי קייטרינג

Site By | PUSH DIGITAL