שירותי קייטרינג בוטיק – מתי צריך להזמין אותם?

לקוחות ממליצים

מאמרים נוספים

יצירת קשר

קייטרינג בוטיק לאירועים

שירותי מזון לאירועים הם לא סתם שירותים שאתם צריכים לבחור לקראת היום הגדול. במקרים רבים החוויה שההורים הכי מצפים לקבל היא החוויה הקולינרית, על כל המשתמע מכך. במיוחד אם אתם מוכנים להשקיע המון זמן והמון משאבים, כדי להפוך כל אלמנט בחוויית האירוע שלכם לשונה ומיוחד. ההזמנה של שירותי קייטרינג בוטיק לאירועים היא בדרך כלל אחת מההזמנות הראשונות של שירותים לקראת היום הגדול שלכם. בין שמדובר על שירותי קייטרינג לבר מצווה או קייטרינג בשרי כשר לאירועי חתונה, כל פרט בתהליך העבודה משפיע על חוויית האורחים שלכם. אם אתם מצפים לקבל חוויית קייטרינג ללא פשרות, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות לעזרת אנשי הצוות המקצועיים שלנו, אנשי חברת קרוז או קייטרינג, ואנו נסייע לכם שלב אחרי שלב לבנות את התפריט המושלם לאירוע שלכם.

קייטרינג בוטיק

ההזמנה של שירותי קייטרינג בוטיק לאירועים, צריכה להיות הזמנה יחסית מוקדמת, ככל ואתם מתכננים ליצור אירוע יוקרתי מאוד. יש לכך כמה וכמה סיבות וביניהן ניתן למצוא:

  1. את הרצון להזמין את הטובין ביותר. שפים מעולים הם שפים עם רשימת המתנה של חודשים ארוכים קדימה. מה שאומר שלא יהיה לכם קל למצוא את השף הכי טוב שיש, בהזמנה של הרגע האחרון.
  2. אירועים יוקרתיים הם אירועים שבהם יש תהליך עבודה ותכנון מקדים. המטבח לא יכול לתפעל אירועים (גם אם מדובר על אירועים קטנים מאוד), מבלי להבין לעומק את צרכי הלקוח ולבנות יחד איתו את התפריט לאירוע. וזו היא משימה שלוקחת זמן. החל מהתכנון הראשוני ועד ליום הטעימות האחרון, השיפוצים הקטנים של תהליך העבודה המשותף, חייבים להיעשות כשיש לצוות חברת קייטרינג מספיק זמן להתכונן.
  3. רכישת חומרי הגלם המיוחדים שהתפריט שלכם מכיל, היא גם תהליך בפני עצמו. אם אתם רוצים להפתיע את האורחים שלכם, ייתכן שתרצו לרכוש בשר ממדינה רחוקה או בייצור ויישון משובחים, או מוצרים מיוחדים שלא כך כל פשוט להשיג מהרגע להרגע. ועל כן, צריך לתת לצוות חברת הקייטרינג את כל המשאבים, ובראשם משאב הזמן, כדי להפיק בשבילכם את החוויה הקולינרית שמייחדת את האירוע שלכם.

אל תחששו לצפות לטוב ביותר – כשעובדים עם הטוב ביותר!

רק חברה שמצליחה להבין לעומק את המשמעות של שירותי קייטרינג יוקרתיים בהפקות אירועים איכותיות, היא חברה שתצליח לענות על כל הדרישות המקצועיות והאישיות שלכם בתהליך העבודה המשותף. אף על פי שיכולות להיות בעיות בדרך, ואף על פי שבמקרים רבים האתגרים הם אתגרי זמן, חברה שכבר הפיקה אירועים בסדרי הגודל של האירוע שלכם, לא תופתע ולא תיבהל מהבעיות. אלא תמשיך לפעול בנחישות ומתוך תחושת אחריות, על מנת לסייע לכם להשלים את החוויה של האירוע כולו.

ליווי אישי לאורך כל הדרך...

צרו עימנו קשר

מפת אתר

שרותי קייטרינג

אודותינו

השף קרוזו הינו חבר באיגוד השפים בישראל הקייטרינג של קרוזו, מציע מגוון שירותים, הכוללים גם השכרת ציוד לקייטרינג, הפקת אירועים ועוד.

כל הזכויות שמורות 2021 | קרוזו שרותי קייטרינג

Site By | PUSH DIGITAL