איך עובדים עם שירותי קייטרינג בשרי כשר להפקת אירוע?

לקוחות ממליצים

מאמרים נוספים

יצירת קשר

קייטרינג בשרי כשר

אף על פי שתחום הקולינריה בישראל רק הולך ומתפתח בשנים האחרונות, קשה מאוד לשנות את ההרגלים הישנים של מרבית הלקוחות שמבקשים להזמין שירותי קייטרינג לאירועים. בוודאי ובוודאי כאשר מדובר על אירועים מסורתיים מאוד כמו אירועי חתונה או אירועים חברתיים לא רשמיים בהם אתם רוצים להזמין קייטרינג על האש. במצב כזה, מרבית הלקוחות מבקשים למצוא לעצמם שירותי קייטרינג בשרי כשר. ועדיין חשוב להם לשמור על רמה גבוהה מאוד של שירותים שמתאימה בדיוק לחוויה ולטעם שאתם רוצים להעניק לאורחים שלכם. זו היא לא משימה קלה, מפני שיש המון אינטרסים שאתם צריכים לאזן ביניהם, אבל היום שיחת טלפון אחת לעזרת אנשי הצוות המקצועיים של חברת קייטרינג קרוזו תאפשר לכם לקבל את השירות הטוב ביותר ואת האיכות הטובה ביותר של קייטרינג בשרי כשר לאירוע שלכם.

קייטרינג בשרי כשר – לאירועים תחת כיפת השמיים

הפקת אירוע המבוססת על שירותי קייטרינג בשרי כשר היא תהליך עבודה משותף. לרוב ישנם ארבעה שלבים שאתם רוצים להשלים עם אנשי הצוות, כדי להגיע מוכנים לאירוע שלכם:

  1. היכרות והגדרת מטרות – כבר בשיחת הטלפון הראשונה, יבקשו אנשי חברת קייטרינג בשרי כשר לשמוע מה הוא הרקע לאירוע שלכם ומה הם הציפיות שאתם מחזיקים בנוגע לשירותי קייטרינג לאירועים. וזאת, על מנת לוודא שניתן למצוא בסיס משותף לעבודה ולקבוע את הדרכים המתאימות לצאת לדרך.
  2. בחירת חומרי הגלם – אנשי חברת הקייטרינג יבקשו להתאים את חומרי הגלם שאיתם אתם עובדים, לתפריט שבחרתם אבל גם לרמת האיכות שאתם מבקשים לייצר. למשל האם חשוב לכם להשקיע בהזמנה של בשרים מיוחדים, על מנת לייצר קייטרינג על האש ברמה הרבה יותר גבוהה? ואם כן מהו התקציב שלכם?
  3. טעימות ושינויים אחרונים בתפריט – רגע לפני האירוע, יש לכם הזדמנות אחת לטעום את האוכל וחשוב לנצל את התהליך על מנת לשכלל את התפריט ולהפוך אותו למושלם. אז קחו את הזמן ותטעמו כל מדע ביחד עם אנשי המקצוע כדי לבצע שינויים אחרונים בתפריט.
  4. ההכנות ויום האירוע עצמו – בדקו האם יש צורך לסייע מבחינה לוגיסטית או ליצור תיאום בין אנשי חברת הקייטרינג לאולם. כדי להבטיח שהכל ילך חלק במהלך יום האירוע עצמו.

תכנון מוקדם והבנה של הצרכים – הם המפתח להצלחה

תהליך העבודה המשותף עם אנשי הצוות המקצועיים של חברת קייטרינג קרוזו תפסיק מאפשר לכם לקבל שירותי קייטרינג בשרי כשר המתאימים לכל אירוע בצורה מושלמת. אנו נעשה את כל המאמצים כדי להציג לפניכם את היכולות המקצועיות הגבוהות ביותר. ובמקביל לעבוד במשותף כדי לייצר חוויית אירוע שמכבדת את כל האורחים שלכם. אז אל תהססו לפנות לצוות שלנו, ולקבל את כל המידע שאתם צריכים לקבל, כדי לתכנן אירוע מיוחד וייחודי שמתאים לסטנדרט שלכם.

ליווי אישי לאורך כל הדרך...

צרו עימנו קשר

מפת אתר

שרותי קייטרינג

אודותינו

השף קרוזו הינו חבר באיגוד השפים בישראל הקייטרינג של קרוזו, מציע מגוון שירותים, הכוללים גם השכרת ציוד לקייטרינג, הפקת אירועים ועוד.

כל הזכויות שמורות 2021 | קרוזו שרותי קייטרינג

Site By | PUSH DIGITAL