קייטרינג על האש

בישול על המנגל, הינה אחת הדרכים הנפוצות לחגוג אירועים שונים, אם קטנים או אם גדולים. יש כאלה שיודעים למנגל, אך רק מעטים יודעים לבשל בשר באמנות. כאשר מזמינים חברת קייטרינג על האש, לאירועים השונים, הוא ישדרג כל אירוע. יש לבחור את חברת הקייטרינג בצורה מושכלת ולדאוג לקייטרינג בשרי כשר, כך שכל האורחים יתענגו על הבשר. ישנם אירועים שבהם מזמינים בשרים על האש, כאשר אנשי הצוות המיומנים של חברת הקייטרינג צולים במקצועיות רבה את נתחי הבשר העסיסיים והמובחרים ביותר, אך ישנו סוג אחר של קייטרינג כמו אסאדו, כשאר מדובר על טקס ממש של צליית בשר על פי מיטב הסגנון הארגנטינאי.

שווארמה

בתמונה שף קרוזו באירוע קייטרינג בשרי

יש לדעת כי קייטרינג בשרי, מצריך מיומנות גבוהה בהכנת מזון, היות וקיימים סוגים רבים של בשר, כאשר בכל אחד מהם, יש לדעת את מידת הצלייה הנכונה. יש תמיד להגיע לאירוע של חברת הקייטרינג, על מנת לטעום את הבשר שהיא מכינה ואז להיווכח בכל התנהלות האירוע יחד עם הטעימות ואז, תוכלו לקבל את התמונה המלאה.

מהן המנות המבוקשות באירוע קייטרינג על האש?

לרוב נתחי הבשר הטובים כגון סטייקים של אנטריקוט , נתחי פילה עסיסיים, צלעות כבש, חזה עוף על האש ועוד חלקים מובחרים של בשר בקר כגון אסאדו, הם אלה שמבוקשים ביותר בקרב המוזמנים לאירועים השונים. לרוב הבשר על האש, מגיע עם תוספות כגון תפוחי אדמה אפויים, אורז וסלטים עשירים. מדובר על מנה עיקרית, כאשר לפני כן, מוגשות מנות פתיחה בבופה העשיר בכל אירוע. עצם הצלייה של הבשר מול האורחים, מקנה חוויה קולינרית בפני עצמה. האווירה היא קלילה וצעירה, למי שמזמין קייטרינג על האש. לבטח האורחים שלכם ירעיפו עליכם מחמאות לאחר האירוע.

קייטרינג קרוזו- קייטרינג עשיר על האש

כאשר חושבים על אירוע מיוחד, כגון אירוע בטבע, או אירוע מיוחד בגן אירועים, אם חתונה, בר או בת מצווה, אין כמו קייטרינג על האש, במיוחד כאשר שיטה זו של צלייה, אהובה מאוד על הישראלים. חברת קייטרינג קרוזו, מתמחה שנים רבות באלפי אירועים בסגנון על האש, כאשר השף קרוזו וולפגנג, הקים את החברה כבר בשנת 1997 והוא מתמחה באירועים של צלייה על האש, אם על גחלים או אם בסגנון הדרום האמריקני המסורתי- אסאדו. חברת הקייטרינג קרוזו, מכינה את המאכלים מהמטבחים השונים בעולם, אם צרפתי, איטלקי, אסיאתי, ים תיכוני ועוד. ניתן לערוך אירוע בהפקה מלאה של החברה ואף לשכור ציוד מהחברה כגון כיסאות ושולחנות, כלי הגשה ועוד.

חברת קרוזו, דואגת לצוות מיומן שיגיע עמה לאירועים, כמו שפים, סו שפים , מלצרים ייצוגיים ועוד. לחברה לקוחות רבים וידועים, המלווים את החברה עד היום וכן השף קרוזו הינו חבר באגודת השפים בישראל.

 

 

 

 

 

 

Call Now Button