מסיבות – מי מאיתנו לא אוהב להגיע לסיבות יום הולדת, לא כל שכן להפיק אותן. זו היא חוויה שמלווה אותנו בכל שלבי החיים ויכולה להיות מושקעת במיוחד. על אחת כמה וכמה אם אתם מוכנים להשקיע משאבים בהזמנת קייטרינג ליום הולדת . קייטרינג בוטיק או קייטרינג בשרי כשר, הכל תלוי בטעם האישי שלכם ובסוג האירוע אותו אתם רוצים להפיק. כדי לעזור לכם להפיק את המסיבה המושלמת לבן הזוג או לילדים, אספנו לכם את הטיפים הכי חמים בעולם הקייטרינג של השנים האחרונות. כאמור, אנחנו רוצים שהמסיבה הבאה שלכם תהיה ה-מסיבה שאף מוזמן לא ישכח

לכן, אנחנו ממליצים לבחור קייטרינג לאירועים על פי הטיפים הבאים:

  1. מה הסגנון שלכם? לכל אירוע יש את הסטייל שלו. אירועי צהרים בבית יכולים בכיף להתבסס על קייטרינג חלבי כשר, בעוד שבאירועים רשמיים בערב סביר שהאורחים יצפו למשהו קצת מושקע יותר. ככל שהציפייה היא לאירוע ברמה יוקרתית יותר, כך תהיה נטיית ליבם של לקוחות רבים אל כיוון אירוע בשרי.
  2. איפה האירוע מתרחש? לאירוע משפחתי ומצומצם יש דרישות תפריט שונות לגמרי מאירוע גדול המתרחש תחת כיפת השמיים. במקביל גם ליכולות של צוות הקייטרינג לספק את ה”סחורה”. המשמעות מבחינתכם היא שחשוב להחליט על הלוקיישן של האירוע כמה שיותר מוקדם כדי שחברת הקייטרינג תוכל להתארגן בהתאם ולספק לכם את השירות הטוב ביותר לתנאים של האירוע.
  3. כמה אוכל אתם רוצים? כמות האורחים באירוע היא אולי השאלה הכי חשובה להפקה. לא רק אל מול אנשי חברת קייטרינג לאירועים אלא גם אל מול ספקים אחרים. מבחינת התפריט, אנשי חברת הקייטרינג ישמחו לדעת כמה שיותר מוקדם מה היא הכמות המדויקת של האורחים כדי ליצור לכם תפריט לכמות המספיקה.
  4. בקשות מיוחדות? כמעט בכל אירוע היום ישנם צמחוניים, טבעוניים ואלרגנים שלהם חשוב לתת פתרון אישי. ולכן אתם רוצים לבחור חברת קייטרינג ליום הולדת אשר היא יכולה לספק מגוון רחב של תפריטים, כולל אלטרנטיבות לאורחים היקרים שלכם.
  5. איך נראות ההכנות? אל תוותרו על טעימות. מצד אחד זה נראה כאילו תמיד אפשר לסמוך על קייטרינג לאירועים שייצור לכם מנות מיוחדות. אבל מהצד השני יש אלמנט מאוד חשוב והוא הטעם האישי. לא כולם אוהבים את המאכלים ואתם חייבים לבדוק שאתם מתחברים לטעם של האוכל.

ההפקה המושלמת – בעזרת הצוות המושלם

כדי לעזור לכל בעל שמחה להגשים את החלומות הכי גדולים שלו, צוות השפים של קייטרינג קרוזו, לומדים כל הזמן מתכונים חדשים ומשתפרים בהתאמה לטעם הישראלי. אנחנו נעזור לכם להפוך כל הזמנת קייטרינג ליום הולדת, לחגיגה של טעמים, צבעים ומרקמים אשר ישאירו חותם על האורחים באירוע שלכם בצורה הכי חיובית שיש.

דוכני מזון בקייטרינג לבת מצווה
קינוחים מקייטרינג לבת מצווה
קינוחים לבת מצווה
דוכני מזון עם קינוחים
Call Now Button