קייטרינג גלאט כשר

יהודים רבים, אם בישראל או אם בעולם, נוהגים להקפיד על אורח חיים שיהיה תמיד על פי התורה בכל הקשור למנהגי מזון. כאשר מדובר על אירועים בישראל, זהו נושא רגיש, עד כדי כך שקיום הכשרות באירוע, יהווה עבורם נושא מכריע שישפיע על החלטה כגון, אם להגיע לאירוע או לא. על מנת שתהיו בטוחים, כי המזון שיוגש באירוע שלכם, הינו גלאט כשר, יש לבקש תעודת הכשר בהשגחת הבד”ץ, לאחר שגורם מוסמך קבע כי המקום עומד בכל התקנים, כך שבעל חברת קייטרינג גלאט כשר, אף ישמח להראות לכם את תעודת הכשרות.

 

מי הוא משגיח כשרות?

משגיח כשרות הוא אדם דתי שיש לו סמכות במטבחים שהם פתוחים לציבור מטעם הרבנות והוא פועל במקומות כגון: מסעדות, בתי חולים, בתי קפה, בסיסים צבאיים, או כל מקום אחר שבו מוגש מזון או חברות קייטרינג המכינות כמויות רבות של אוכל לאירועים השונים. ניתן למצוא סוגים שונים של קייטרינג כשר, היות וכל חברת קייטרינג כשר, מחזיקה בתעודת כשרות שונה. אפשר למצוא תעודת כשרות בהשגחת הבד”ץ, בהשגחת הרבנות הראשית, ומזון שהוא גלאט כשר לאוכלוסייה החרדית. אם יש לכם אורחים שהם דתיים מאוד, כדאי לבחור קייטרינג כשר, בהשגחת הרבנות הכי מהודרת, כך ששומר הכשרות המחמיר ביותר, יוכל אף הוא ליהנות מארוחה ערבה לחיך.

יש לציין, כי קייטרינג כשר, אינו בהכרח יקר יותר לעומת קייטרינג שאינו כשר. יש בכל זאת לקחת בחשבון כי תפריט קייטרינג כשר למהדרין, יהיה יקר יותר ממחירי המנות של חברת קייטרינג המחזיקה בתעודת כשרות מטעם הרבנות הראשית לישראל.

 

 גם אולמות אירועים מזמינים  מזון מחברות קייטרינג גלאט כשר

 

הרבה בעלי אולמות אירועים, הבינו את שיתוף הפעולה עם חברות קייטרינג. חברות קייטרינג גלאט כשר, עובדות עם משגיח כשרות צמוד, כך שהאוכל שיוגש באירועים השונים יהיה כשר והמוזמנים, במיוחד המסורתיים שביניהם, יאכלו לאכול בלב שקט. שילוב זה של צוות המטבח, הכולל את השף ועוזריו וכן משגיח הכשרות, הביא לבנייה של תפריטים עשירים שכל קרניבור יאהב, במיוחד אם מדובר על תפריט בשרי. יש לציין, כי במטבח החלבי, הסיפור הינו שונה, היות וישנם גם מוצרים חלביים, אך כאלה שהם תחליפי חלב שהפכו את מטבח הפרוה טעים במיוחד. היום, יש כל כך הרבה תחליפים מגוונים כגון שמנת צמחית, טופו, סויה ועוד.

אין אפשרות להכין את המזון שיוגש לאירוע, ללא השגחת הרב, במיוחד כאשר מדובר על קייטרינג גלאט כשר. ההשגחה היא הדבר הנכון ביותר לעשות, כך שאין מקום לטעויות של עובדי המטבח כי הכול מתבצע תחת השגחה צמודה. חברת הקייטרינג קרוזו, מבינה את חשיבותה של הכשרות במיוחד לאנשים מסוימים, כך שהיא מתחיבת לעמוד בכל התנאים בתנאי כשרות. החברה קיימת משנת 1997 והיא מנוסה כבר שנים רבות בכל סוגי האירועים גם למסורתיים ולחרדים.

Call Now Button