אנו עדים לכך, כי בשנים האחרונות אורח החיים הטבעוני הפך להיות נפוץ במיוחד. ההחלטה של מניעת סבל והרג לבעלי חיים וכן, גם מהבחינה הבריאותית, גרמו לאנשים רבים לאמץ אור חיים זה שהפך כבר להיות טרנד. מדובר על בחירה לא קלה כלל, שכן אנשים אלה, אינם יכולים לאכול כל מאכל. נושא זה, עולה היום גם בקרב חברות הקייטרינג, אשר חייבים להכין תפריטים שהטבעונים יוכלו לאכול מהם. תתפלאו אבל היום, ישנן חברות קייטרינג טבעוני, אשר דואגות כי נתח נכבד של מוזמנים באירועים השונים, יוכל ליהנות מהמזון שמוגש באירועים.

קייטרינג טבעוני, מורכב ברובו מירקות. שפים רבים מכירים חומרי גלם מיוחדים שניתן ליהנות מהם כמו הטופו המטוגן שהוא טעים יותר ומתאים לסלט ירקות, קטניות ועוד. גם טחינה שהיא בריאה, הפכה להיות למרכיב דומיננטי בתפריטי הקייטרינג שמיועד לאנשים טבעונים. גם הקינוחים השונים שעשויים מפירות, זרי פירות המוגשים על שיפודי עץ, כל אלה, הם חלק בלתי נפרד ממה שמוגש בקייטרינג הטבעוני.

 

בניית תפריט עשיר גם לאירוע בסגנון טבעוני

 

כשאר תתחילו לבנות תפריט לאירוע שלכם, אשר מבוסס על טבעונות, תוכלו להגיש למשל מנות סושי, מאפים מחיטה מלאה שעשויים מדגנים שונים בתוספת של טחינה, שיפודים המבוססים על ירקות, מנות המכילות עדשים וקטניות שונות, מנות של בטטות,תפוחי אדמה, פסטה ללא ביצים עם רוטב עגבניות, חצילים שהם עשירים בכל מיני סגנונות שעשויים אף להיות כמנה עיקרית ועוד. גם קוסקוס המבוסס על ירקות, הינה מנה עשירה שעשויה בהחלט להיות ערבה לחיך לטעמם של הטבעונים.

גם מנות מתוקות כגון קינוחים, ניתן למצוא כי החלבה היא מרכיב שעשוי להיות בהחלט מתאים לטבעונים ולא חסרים קינוחי לאירועים השונים שעשויים מחלבה, שוקולד ללא חלב או קינוחי פרווה שעשויים להיות טעימים לא פחות מאשר מנות קינוח חלביות .

 

קרוזו- קייטרינג טבעוני עשיר ומיוחד

אם החלטתם על אירוע בסגנון טבעוני, היות ואתם טבעונים וכן האורחים שלכם, זה הזמן לבחור חברת קייטרינג המתמחה בהכנת אוכל לטבעונים. חברת הקייטרינג קרוזו, מתמחה מזה שנים בהכנת תפריט לטבעונים באירועים גדולים או קטנים שמתאימים למוזמנים  שחיים אורח חיים טבעוני. לחברת הקייטרינג קרוזו הקיימת כבר משנת 1997, קיים ניסיון רב שנים והיא בהנהלת השף קרוזו וולפגנג, אשר הגיע מאוסטריה לאחר לימודי השף באקדמיה הגבוהה באוסטריה. החברה מעניקה שירותים נוספים כגון: השכרת ציוד לאירועים, הפקה של אירועים וכן צוות שלם ומקצועי שישרת נאמנה את לקוחותיכם.

Call Now Button