קייטרינג לבת מצווה

בשנים האחרונות, אנו עדים לכך, כי אירוע בת המצווה הפך להיות אירוע חשוב בחייה של כל נערה המגיעה לגיל 12. מה שהיה פעם מסיבה קטנה בבית או בבית הכנסת, הפך להיות אירוע גדול, חשוב ומרכזי בחייה של הנערה ומשפחתה. אולמות אירועים,גני אירועים ואפילו בבתי מלון, ניתן היום לחגוג את בת המצווה. יש למצוא תפריט מנצח, על מנת שכולם יהיו מרוצים ושבעים. יש להתייעץ עם חברת הקייטרינג, אשר תוכל להכין לכם תפריט שכולם יאהבו. יש כאלה שיאהבו יותר תפריט חלבי ועשיר ויש כאלה שיעדיפו תפריט בשרי עם מתאבנים, סלטים , קינוחים ובר משקאות עשיר שיתאים, הן לילדים והן למבוגרים.

לרוב, אנשים מעדיפים להזמין מאכלים חלבים שהם עשירים, היות וישנם אנשים שאורח חייהם הינו ללא בשר בגלל שמירה על הבריאות או אהבת בעלי חיים. במקרים אלה, כדאי להזמין מאכלים חלביים בקייטרינג, כך שיתאימו גם לצמחונים וגם לטבעונים.

 

קינוחים חלביים שכולם יאהבו באירוע בת מצווה

יש לציין, כי מי שמזמין אוכל חלבי מחברת קייטרינג בת מצווה, הקינוחים יהיו טעימים וחלביים. גם מבחינת התפריט, מי מאתנו אינו אוהב מאפים? קישים?, פלטת גבינות עשירה, סלטים מגוונים ורבים, דגים? פסטות ועוד. רק הצבעים והתפריט העשיר, ימשוך  את קהל המוזמנים באירוע שיהיה בלתי נשכח, כאשר תארגנו אותו כהלכה. זו עובדה ידועה, כי גולת הכותרת בכל אירוע היא הקייטרינג שיוגש באירוע. זו הסיבה שיש לתת דגש ראשון על סוג האוכל ואז, להמשיך בתכנון של שאר האירוע שיהיה מושלם. יש לציין כי בחלוף השנים, אנשים שוכחים את החגיגה עצמה אבל את האוכל שהוגש בה, הם לעולם לא שוכחים, במיוחד אם הוא היה טעים ומיוחד ומוגש באופן אסתטי ומעוצב.

  בת מצווה מוצלחת עם קייטרינג איכותי

כאשר מזמינים קייטרינג לבת המצווה, יש לברר בקרב חברות וותיקות של קייטרינג שכבר מתמחות באירועים מסוג זה כבר שנים. אחת מחברות  הקייטרינג הידועות היא חברת קייטרינג קרוזו, הקיימת כבר משנת 1979 של המאה הקודמת. החברה מנוהלת ע”י השף קרוזו וולפגנג, אשר הגיע מאוסטריה כשף, לאחר שלמד באקדמיה הגבוהה לשפים בחו”ל. ניתן למצוא את כל סוגי התפריטים, לאירועים גדולים או קטנים, פרטיים או עסקיים , מנות גורמה מיוחדות לאירועים יוקרתיים וכנסים עסקיים ועוד. תוכלו להגיע בתיאום מראש על מנת לטעום מהמנות המיוחדות של קייטרינג קרוזו וכן, להתרשם ממבחר התפריטים. בקייטרינג, ניתן להפיק אירוע מתחילתו ועד סופו ואף לשכור ציוד כגון שולחנות וכיסאות.

Call Now Button