בלוג

קייטרינג לאירועים

קייטרינג לאירועים עסקיים

האלגנטיות של אירוע עסקי חשובה, ניתן לבחור מגשי אירוח עשירים וטעימים, מנות פתיחה גורמה  ומנות עיקריות אם על בסיס מאכלים חלביים או מאכלים בשריים. כדאי כי תתייעצו לפחות חודשיים מראש עם חברות קייטרינג מובילות שתייעצנה ותצענה לכם תפריטים מנצחים שיתאימו לשעת ואופי האירוע העסקי.

קרא עוד »

קייטרינג חלבי לאירועים קטנים

ראשית כמו בכל אירוע ואף יותר מכך, גולת הכותרת תהיה האוכל שיוגש, צורת ההגשה, התאמת התפריט, אוכל עשיר בעל סוגים שונים שכל המוזמנים יאהבו. כדאי למצוא חברה המציעה קייטרינג לאירועים קטנים, כאשר היא מתמחה בכל סוגי האירועים לקהל מצומצם של מוזמנים.

קרא עוד »
ילדה חוגגת בת מצווה עם קייטרינג ליום הולדת

קייטרינג ליום הולדת

ימי הולדת בכל גיל, מעניקים לכולנו סיבה למסיבה. אנו חוגגים ימי הולדת גם כמבוגרים, עם בני המשפחה, עם החברים הטובים אם בבית או אם בחיק הטבע , אם מסיבת הפתעה או אם מסיבה מתוכננת. ראשית יש לארגן היטב את מסיבת יום ההולדת ולדאוג לכיבוד נאות כמו קייטרינג ליום הולדת.

קרא עוד »

קייטרינג לבת מצווה

אירוע בת המצווה הפך להיות אירוע חשוב בחייה של כל נערה המגיעה לגיל 12. מה שהיה פעם מסיבה קטנה בבית או בבית הכנסת, הפך להיות אירוע גדול, חשוב ומרכזי בחייה של הנערה ומשפחתה. אולמות אירועים,גני אירועים ואפילו בבתי מלון, ניתן היום לחגוג את בת המצווה.

קרא עוד »

ליווי אישי לאורך כל הדרך...

צרו עימנו קשר

מפת אתר

שרותי קייטרינג

אודותינו

השף קרוזו הינו חבר באיגוד השפים בישראל הקייטרינג של קרוזו, מציע מגוון שירותים, הכוללים גם השכרת ציוד לקייטרינג, הפקת אירועים ועוד.

כל הזכויות שמורות 2021 | קרוזו שרותי קייטרינג

Site By | PUSH DIGITAL