חמש סיבות מעולות לבחור קייטרינג בשרי כשר לאירוע הבא שלכם

לקוחות ממליצים

מאמרים נוספים

יצירת קשר

השף קרוזו בהכנות לקייטרינג ליום הולדת

חגיגות משפחתיות הן אירועים כל כך משמחים וחשובים, במיוחד במדינה כל כך קטנה כמו שלנו. ולכן, ההשקעה של משפחות רבות בהפקות המשמחות שלהן, באה לידי ביטוי בהחלטות הכי קטנות, כמו למשל הזמנת חברת קייטרינג לאירועים. אבל אם אתם לא ממש בטוחים מה היא ההחלטה הכי טובה בשבילכם, מצאנו לכם חמש סיבות מעולות להזמין קייטרינג בשרי כשר לאירוע הבא שלכם:

  1. תפריט בשרי הוא תפריט מנצח – אי אפשר לטעות אם תפריט בשרי. במיוחד משום שרוב האנשים מצפים למצוא מנות בשריות בתפריט שלהם כאשר הם מגיעים לאירועים. כמובן שיש לכם טווח החלטה עצום (למשל אם אתם רוצים לבחור על האש, ולא סטייקים כבדים), אבל בעיקרון זה הוא מענה מושלם לציפיות האורחים.
  2. אירוע יוקרתי מתחיל בתפריט יוקרתי – בהפקות יוקרתיות, בהן יש הגשה ישירה לשולחן, מנות בשריות מושקות הן התפאורה הכי טובה לצלחת של האורחים. זו היא תצוגת התכלית היוקרתית האולטימטיבית, אשר משלבת בין משר מצוין, טכניקות בישול מתקדמות וניסיון רב שנים ביצירה של מנות משלימות לבשר.
  3. קייטרינג שמגיע עד אליכם – אירועים רבים בימים אלו לא מתרחשים בהכרח בתוך אולמות האירועים המורכים והמאורגנים מראש. ולכן חשוב לכם לבחור בצוות קייטרינג בוטיק שמגיע עד למקום האירוע שלכם (בין אם בחצר הבית הפרטית או במיקום מיוחד בטבע) ויכול להקים יש מאין את חלל האירוע האידאלי ולהוציא לפועל מנות בלתי נשכחות.
  4. גם לטבעונים וצמחוניים – בכל אירוע משפחתי יהיו את האורחים שלא ממש אוהבים לאכול בשר, וזה לגמרי מובן. לאותם האורחים אתם יכולים למצוא פתרונות מתוך תפריט צמחוני או טבעוני שמותאם במיוחד להם ולא נופל כלל מאיכות התפריט הבשרי.
  5. מתרכזים במה שבאמת חשוב – כאשר אין לכם את הצורך לבשל לאירוע שלכם (גם אם מדובר באירוע קטן ומצומצם), עיקר הפוקוס עובר לחגיגה עצמה. אתם מפקידים בידיים מנוסות ומקצועיות את האחריות על הסעדת האורחים ויכולים להתפנות למשימה החשובה באמת , ההנאה.

אנחנו נביא את האוכל – אתם תבואו לחגוג

בשלב זה אתם ודאי מבינים שלבחירה בתפריט קייטרינג לאירועים על בסיס מנות בשריות, יש כמה וכמה יתרונות אותם אתם לא יכולים למצוא בשום תפריט אחר. יחד עם זאת, עדיין לא מצאתם את החברה המושלמת שיכולה ללוות אתכם ביום הכי חשוב שלכם. בדיוק מסיבה זו אנו מציעים לכם את האפשרות להתנסות בחוויית האירועים של צוות חברתנו המנוסה. אנו נלווה אתכם בכל שלבי ההפקה, כולל יצירה של תפריט נכון ומושלם לכם ואפילו בשלבי הטעימות לשכלול של כל מנה. כך שביום האירוע עצמו, אתם תוכלו להגיע למקום ולהרגיש בנוח להנות מהאירוע כולו, ללא חששות או הסחות דעת.