דוכני מזון

אחד מהדברים המתבקשים כאשר מתכננים אירוע הינו יצירת קשר עם חברת קייטרינג, המספקת דוכני מזון לאירועים. מדובר על טרנד שקיים באירועים השונים ואף הנוצצים והיוקרתיים שבהם. אם מדובר על אירוע ברמה גבוהה, כך רמת הציפיות מן הקייטרינג והדוכנים רק עולה. השירות חייב להיות מהיר ומקצועי וכן צוות העובדים של הקייטרינג יהיה יעיל, מקצועי וייצוגי. יש למצוא חברת קייטרינג עם ניסיון רב שנים שכבר ערכה אלפי אירועים, כך שתהיו בטוחים לגבי הבחירה הנכונה שלכם.

מומלץ להזמין מאכלים כשרים כמו למשל דוכני מזון, כך שהאורחים יוכלו לאכול מהם. ישנם אנשים ששומרים על כשרות וישנם שלו, אך בכדי להיות בטוחים, רצוי למצוא חברות קייטרינג השומרות על מזון כשר. כאשר תזמינו מגשי אירוח ודוכני מזון מחברת קייטרינג המתמחה בתחום, תיווכחו לראות כיצד הדוכנים ממגנטים אליהם את האורחים.

קשה לעמוד בפיתוי של דוכני מזון

האמת היא שקשה לעמוד בפיתוי של דוכני מזון. ישנם סוגי אירועים אשר מבוססים רק על דוכני מזון, כגון כנסים עסקיים, מסיבות לעובדים וכן הלאה. מדובר על נוחות ואף על אירוע שרבים אוהבים, כאשר הוא ערוך בדרך זו. ניתן למצוא סלטים בדוכן אחד, מתאבנים בשני, מנות פתיחה בעוד דוכן, מנות עיקריות ודוכן של קינוחים וקפה, כל אחד יוכל לטעום מכל המאכלים ולהוסיף לצלחתו מנות שונות על פי טעמו.

כל כלי ההגשה נמצאים בכל דוכן, כך שגם הארגון הוא קל יותר באירועים אלה.  מוזמנים לאירועים, אוהבים סוג זה של אירועים כאשר כל המזון נמצא מול עיניהם והם יכולים לבחור מכל הדוכנים את המאכלים שהם אהבו במיוחד.

 

 דוכני המזון של קייטרינג קרוזו- להתפעל מחדש בכל אירוע

אם אתם מחפשים חברת קייטרינג אשר תספק לכם דוכני מזון עם מאכלים איכותיים ומראה אסתטי, כדאי כי תפנו אל קייטרינג קרוזו, המתמחה בארגון ועריכה של דוכני מזון לאירועים קטנים או גדולים. מדובר על קשת גדולה של טעמים ומאכלים ערבים לחיך שרק קייטרינג קרוזו יודע להכין. החברה הוקמה כבר בשנת 1997, כאשר היא אחת מהמובילות בתחום הקייטרינג מזה עשרות שנים. מנהל חברת הקייטרינג קרוזו, הינו קרוזו וולפגנג, אשר חבר באיגוד השפים בישראל.

השף קרוזו מבשל את המאכלים מכל המטבחים בעולם וכן, מספק אף אירועים כגון כאלה שיש בהם דרישה לקייטרינג מיוחד כמו אסאדו, בשרים על האש בסגנונות שונים, מאכלים חלביים וכל סוגי דוכני המזון. גם הבר שחברת קרוזו מציעה הוא עשיר וכן הקינוחים שיוגשו בסוף האירוע. חברת קייטרינג קרוזו, מעניקה שירות אדיב ואפשרות להשכרת כיסאות ושולחנות ואף להפקת האירועים השונים.

Call Now Button