קייטרינג לארועים- ללכת על בטוח

לקוחות ממליצים

מאמרים נוספים

יצירת קשר

המזון הוא אחד מהאלמנטים החשובים ביותר באירועים.
דוכני מזון של קייטרינג חלבי כשר

גם אם מדובר באירוע קטן ואינטימי או באירוע גדול, כדאי לשים דגש על הכשרות של המאכלים שיוגשו ע"י חברת קייטרינג לארועים. מומלץ להגיע לחברה עצמה, להתרשם מהתפריטים, המטבח, לבדוק את תעודת הכשרות ואפילו להגיע לאירוע שתוזמנו באמצעות החברה כך שתבחנו את מבחן המציאות שיכלול את סוגי המאכלים, ההגשה, היחס וכל מה שקשור להתנהלות הנכונה של האירוע. אם החלטתם למשל על אירוע קטן, כדאי לחפש קייטרינג בוטיק, אשר יכיל מנות מיוחדות מסוג גורמה.

גם שיטת ההגשה היא מה שכדאי מאוד לבדוק היות וצורת ההגשה האסטטית, חשובה אף היא במנות אשר תוגשנה באירוע.  יש להתחשב גם בילדים שיוזמנו לאירוע וגם במבוגרים בבחירה  נכונה של המנות השונות.

קבעו מפגש מקדים עבור קייטרינג לארועים עם חברת הקייטרינג

כפי שכולנו יודעים: "אין  כמו מראה עיניים" כך שאף אחד מאתנו אינו אוהב לקנות חתול בשק וקל וחומר לגבי אוכל, אם במנות הפתיחה, מנות ראשונות, עיקריות, בר, קפה וקינוחים שיהיו אף הם טעימים ועשירים. תוכלו לתאם מפגש טעימות עם חברת הקייטרינג ולהתרשם מהתפריטים ולבחור את מה שנראה לכם כמזון המתאים ביותר שיוגש באירוע שלכם. חברת קייטרינג קרוזו, הינה אחת החברות הוותיקות והמובילות בשוק הקייטרינג. החברה קיימת כבר 21 שנה והפיקה , הגישה וארגנה אלפי אירועים מוצלחים, אם במגזר הפרטי, העסקי והמוסדי.

תוכלו לתאם פגישה עם מנהל החברה והצוות המקצועי של קייטרינג קרוזו, לקבל ייעוץ ואפילו לקבל הפקה שלמה הכוללת את הכיסאות, השולחנות, המפות וכלי ההגשה המרשימים שיהיו באירוע וכמובן את האוכל המנצח של השף וולפגנג קרוזו, בעל המוניטין הרב בארץ ובחו"ל

תוכן עניינים
צרו עימנו קשר

ליווי אישי לאורך כל הדרך...

אודותינו

השף קרוזו הינו חבר באיגוד השפים בישראל הקייטרינג של קרוזו, מציע מגוון שירותים, הכוללים גם השכרת ציוד לקייטרינג, הפקת אירועים ועוד.

כל הזכויות שמורות 2021 | קרוזו שרותי קייטרינג
דילוג לתוכן